як написати резюме Photo by Wes Hicks on Unsplash

Не знаєш як написати резюме, щоб отримати співбесіду? Потенційні роботодавці шукають претендентів з реальним досвідом та якостями. Коли ви можете описати досвід кількісно, тобто за допомогою цифр, ваш досвід має більший вплив.

Отже, як можна перетворити загальний опис минулого досвіду на кількісний, досвід який можливо вимірювати ?

Мова важлива

Потенційні роботодавці шукають причини найняти вас. Вони намагаються зрозуміти: яку цінність ви збираєтеся додати до бізнесу? Числа допомагають зрозуміти цю відповідь, показуючи, чого ви досягли в минулому.

Розглянемо наступне

Замість того, щоб сказати «Я був наставником табору», скажіть «Я відповідав за нагляд та організацію заходів для 40 учасників табору щодня».

Хоча обидва описують ту саму роботу, друга набагато привабливіша для роботодавця. Цифри дають їм краще уявлення про те, що ви насправді зробили.

Photo by Toa Heftiba on Unsplash

Quiz

«Минулого літа я працював у магазині одягу. Я навчився вдосконалювати свої організаторські навички». Як ви можете допомогти кількісно оцінити цей досвід?

Використовуй числа щоб скласти резюме

Не знаєш як скласти резюме, що вразити роботодавця? Використовуй числа для кількісного опису свого досвіду. Коли роботодавці дивляться на резюме, вони миттєво звертають увагу до цифр. Числа можуть стосуватися багатьох різних речей. Це може бути сума в доларах, відпрацьовані години або навіть кількість людей, за яких ви, можливо, відповідали.

Наприклад...

  • Я збільшив продажі своєї команди на 30%.

  • Я керував командою з 5 чоловік.

  • Я няньчила 3 дітей від 4 до 8 років.

як написати резюме Photo by Drew Beamer on Unsplash

Як скласти резюме: Числа в дії

На основі нашого попереднього прикладу: «Я щодня відповідав за нагляд та організацію заходів для 40 учасників табору». Використане числа в цьому реченні одночастно допомогає з двома речами.

  1. Привертає увагу до рядка, де прямо вказано, що для виконання роботи були потрібні як навички керівництва, так і організаторські навички.

  1. Це також кількісно виражає, що ці навички були потрібні для спостереження за великою групою, а саме групою з 40 учасників. Без конкретної цифри потенційний роботодавець може подумати, що це лише кілька кемперів.

Quiz

Який із наведених нижче прикладів є найкращим використанням числового опису в резюме? (Ситуація: ти описуєш бізнес з вигулу собак, який розпочав у своєму районі).

Дій Зараз

Це дуже легко перетворити загальний опис досвіду на кількісний досвід, якщо ви зосередитеся на конкретних діях, завданнях, навичках, які використовували під час свого робочого досвіду. Якщо ви це зробите, потенційний роботодавець зрозуміє, як ви зможете використовувати ці навички на посаді в їх організації.

Так само важливо пам’ятати, що цифри ніколи не зашкодять, і якщо їх правильно використовувати, вони можуть бути дуже ефективними, щоб виділитися перед потенційним роботодавцем.

як написати резюме Photo by Green Chameleon on Unsplash

Перевір своє резюме.

Чи кожен досвід має кількісний опис? Якщо ні, додайте один приклад із номером для кожного досвіду в своєму резюме.

License:

Your feedback matters to us.

Цей Байт допоміг мені краще зрозуміти тему.

Get support to take action on this Byte