Flaticon Icon

به گفته Generation Z، یک نظرسنجی از بیش از 10000 نفر از افراد 18 تا 25 ساله در 22 کشور نشان داد که تغییرات آب و هوا و آلوده گی مهمترین مسائلی است که جهان با آن مواجه است.

سیاست عمومی مبتنی بر علم مهمترین اهرم برای حل بحران آب و هوا است. آیا می دانستید که قدرت تأثیرگذاری بر سیاست های عمومی را دارید؟

Flaticon Icon

همه چیز با شرکت هایی شروع می شود که در آنها کار می کنید و محصولات خود را از آنها خریداری می کنید.

شرکت ها سهم عمده ای در حل بحران آب و هوا دارند

Flaticon Icon

تغییر آب و هوا برای همه بد است و برای تجارت بد است. بیش از 40 درصد از 500 شرکت بزرگ در جهان ممکن است در مجموع بیش از یک تریلیون دلار به دلیل ویرانی های ناشی از گرم شدن کره زمین ضرر کنند. و 97 درصد از رهبران کسب و کار می گویند که شرکت ها آنها تحت تأثیر تغییرات آب و هوا قرار گرفته است.

از آنجا که آب و هوا مشکل بزرگی است، نیاز به راه حل های بزرگ داد.

خبر خوب این است که ما ابزارهایی مانند وسایل نقلیه الکتریکی، ساختمان های صفر خالص و یک شبکه برق پاک را در اختیار داریم تا اقتصاد خود را متحول کنیم. چالش این است که ما به سیاست های عمومی گسترده نیاز داریم تا آن راه حل ها را در تمام سطوح حکومتی در سراسر جهان به واقعیت تبدیل کنیم .

A comic of the US capitol building. The text reads: This is the historic moment to address the climate crisis at scale.

رهبران تجاری از طریق لابی گری بر مقامات دولتی تأثیر می گذارند.

Flaticon Icon لابی گری به معنای برقراری ارتباط با قانونگذاری برای حمایت یا مخالفت با سیاست ها یا قوانین خاص است. اغلب این تماس مستقیم با مقامات منتخب از طریق جاسات یا مشارکت در مبارزات انتخاباتی است. اما همچنین می تواند شامل تبلیغات، کمپین ها روابط عمومی حمایت از تحقیقات یا شرکت در کمیته های مشاوره سیاست گذاری باشد..

شرکت ها در حال حاضر لابی می کنند _ بسیار!

Flaticon Icon

موضوعات مورد علاقه آنها برای لابی کردن کاهش مالیات و کاهش مقررات است، به همین دلیل است که برخی افراد فکر می کنند لابی کمتر ممکن است برای جامعه مفید باشد. اما واقعیت این است که لابی کردن فرآیندی است برای همه ــ شهروندان، گروه های غیر انتفاعی و شرکت ها ــ تا در مورد مسائل مهم با مقامات دولتی ارتباط برقرار کنند.

--

بسیاری از مردم استدلال می کنند که آب و هوا یکی از مهم ترین و فوری ترین مسائل زمان ما است

به همین دلیل است که ما به شرکت ها نیاز داریم تا رهبری خود را افزایش دهند. اغلب، آنها به طور محدود بر تلاش های پایداری مانند استفاده از مواد بازیافتی یا خرید انرژی های تجدید پذیر متمرکز هستند. این اقدامات ممکن است مثبت باشد، اما قرار نیست بحران آب و هوا را حل کند.

A protestor at a climate march holding a sign that says, Photo by Li-An Lim on Unsplash

انجام دهیم

شرکت ها به نظرات کارمندان، مصرف کنندگان و سرمایه گذاران خود اهمیت می دهند.

شما حداقل در یکی از آن دسته ها قرار می گیرید، اگر نه بیشتر. بنابراین صدای خود را بلند کنید و از شرکت ها بخواهید که برای اقدامات اقلیمی لابی کنند!

اجازه‌نامه:

نظر دهی

این درس به من کمک کرد تا این موضوع را بهتر یاد بگیرم.

بایت‌های پیشنهاد شده