اینترنت ورسانه های اجتماعی راه های جدیدی را هم برای تبلیغات خود و هم برای حملات مخرب فراهم می کنند.

حتی اگر شما یک سلیبریتی یا سیاستمدار نیستید، شهرت آنلاین شما مهم است و میتواند به راحتیآسیب ببیند.        

اماحقیقت این است که شهرت آنلاین مثبت می تواند بین موفقیت شخصی وحرفه ای شما تفاوت ایجاد کند.

شهرت دیجیتال ضعیف میتواند مانع از استخدام شما برای یک شغل شود. یا محتوای شرم آور می تواند مشکلاتی را به خانواده شما ایجاد کند.  

Byte Author Uploaded Image

شهرت دیجیتال ضعیف میتواند مانع از استخدام شما برای یک شغل شود. یا محتوای شرم آور می تواند مشکلاتی را به خانواده شما ایجاد کند. 

 درهر صورت اقدامات لازم برای محافظت از شهرت دیجیتال شما بسیار مهم است.

آنرا در اولویت قرار دهید .

به حضور آنلاین خود به عنوان یک خود دوم نگاه کنید، شخصی که می خواهید همه به جای خود واقعی شما بشناسند. همانطور که ممکن است درمحل کار متفاوت از زمانی که با دوستان خود در حال استراحت هستید عمل کنید، زمان آن رسیده است که شهرت آنلاین خود را از خود واقعیت جدا کنید.

Byte Author Uploaded Image

تهدیدات بالقوه را ارزیابی کنید

نظری که در یک پست وبلاگ با غلط املایی و توهین وجود دارد مورد احترام دیگران نخواهد بود. بنابراین، چنین نظری خیلی به اعتبار شما لطمه نمی زند و ارزش واکنش به آن را ندارد. در واقع، اگر پاسخ دهید، ممکن است مشکل را بدتر کنید.

اما، یک پست توسط شخصی که شناخته شده است، فالوورهای زیادی دارد، و با تفکر نوشته شده است، می تواند به شهرت شما آسیب بیشتری وارد کند.

Photo by Sara Kurfeß on Unsplash Photo by Sara Kurfeß on Unsplash

Quiz

چه چیزی نشان می دهد که یک نظر منفی تهدیدی برای هویت دیجیتال شما نیست؟

اطلاعات حساس را ارسال نکنید

اطلاعات حساس به گوشی هوشمند یا شمارنده ای که همیشه به اینترنت متصل است تعلق ندارد. اطلاعات حساس ممکن است شامل عکس های شخصی، پیام ها یا اطلاعات بانکی باشد.

در صورت قرار گرفتن اطلاعات مهم تان در فضای مجازی، ممکن است توسط دیگران به سرقت برود. حتی ممکن است از به خطر افتادن اطلاعات تان آگاه نباشید.

Photo by Dan Nelson on Unsplash Photo by Dan Nelson on Unsplash

انجام دهیم

وقتی از شهرت دیجیتال خود محافظت می کنید ، می تواند به یک نقطه قوت تان تبدیل شود. وقتی برای شغل جدیدی مصاحبه می کنید یا سعی می کنید، دیگران تحت تاثیر حضور آنلاین شما قرار خواهند گرفت و علاقه بیشتری به ملاقات با شما واقعی خواهند داشت.

امروز چند دقیقه  وقت بگذارید ونام خود را در گوگل جستجو کنید. چه اتفاقی می افتد؟ آیا امروز چیزی به شهرت دیجیتال شما مرتبط است که ممکن مضر باشد؟

اگر چنین است، فرصتی دارید که این مراحل را اعمال کنید وبهتر از خود به صورت آنلاین محافظت کنید.

License:

Your feedback matters to us.

.این درس به من کمک کرد تا این موضوع را بهتر یاد بگیرم

Get support to take action on this Byte