Byte Author Uploaded Image

پیروی از احساساتی که بر اساس واقعیت نیستند، می تواند واقعاً بی انگیزه باشد. ایکیگای را امتحان کنید.

این شیوه زندگی بر این باور است که هر کس هدفی در زندگی دارد که می تواند آنها را از بلند شدن از رختخواب در صبح خوشحال کند.

از کوچک شروع کنید

بنابراین اولین قدم برای پیدا کردن ایکیگای خود چیست؟ پاسخ در برداشتن گام‌های کوچکی است که می‌تواند بهزیستی شما را بهبود بخشد.

Byte Author Uploaded Image

با ایجاد یک روال شروع کنید، چه زود بیدار شدن از خواب و لذت بردن از اولین فنجان قهوه، و چه وقت گذاشتن برای نوشتن در دفتر قدردانی خود در پایان روز. ممکن است احمقانه به نظر برسد، اما این گام‌های کوچکی هستند که واقعا می‌توانند به شما کمک کنند روز بهتری داشته باشید.

خودتان را رها کنید

Byte Author Uploaded Image

قبول کن که کی هستی عادت زنانه یا پریود. همه ما عیب ها و نقص هایی داریم و نیازی نیست کسی را تحت تاثیر قرار دهید. به محض اینکه همه خود را بپذیریم، احساس خوشبختی بیشتری می کنیم.

Quiz

برخی از افکار مفید در پذیرش خود چیست؟

به دیگران تکیه کنید

Byte Author Uploaded Image

همه ما به هم متصل هستیم و هر کاری که انجام می دهیم روی زندگی تاثیر دارد. سعی کنید در روابط و دوستی های خود هماهنگی ایجاد کنید زیرا می توانند به رشد و قوی تر شدن شما کمک کنند. برای به اشتراک گذاشتن داستان هایی که روز شما را روشن می کند، برای به اشتراک گذاشتن توصیه ها، سرگرمی، رویاپردازی و غیره با مردم تماس بگیرید.

لذت چیزهای کوچک

Byte Author Uploaded Image

در بیدار شدن از خواب و درست کردن یک صبحانه مقوی یا پیاده روی صبحگاهی قبل از شروع یک روز لذت بخش است. مراقبت از خود در ابتدای روز می تواند به تقویت روحیه شما کمک کند.

کارهای مورد علاقه شما برای انجام دادن برای خودتان چیست؟ آنها را یادداشت کنید و عادت کنید که آنها را اول صبح انجام دهید.

Quiz

برخی از افکار سمی در مورد مراقبت از خود چیست؟

در اینجا و اکنون باشید

Byte Author Uploaded Image

حضور آسان نیست، اما آن را با قدم های کوچک امتحان کنید: هنگام راه رفتن، سرعت قدم های خود را کم کنید و به محیط اطراف خود توجه کنید (به صداها، رنگ ها، بوها و غیره توجه کنید) و هنگام خوردن غذا، روی طعم ها و احساسات در دهان خود تمرکز کنید. این تمرینات می تواند به شما کمک کند از حالت خلبان خودکار خارج شوید و آگاهی بیشتری را در بقیه روزتان بیاورید.

انجام دهیم

پیدا کردن ایکیگای خود با گام های کوچک شروع می شود. برای پیدا کردن ایکیگای خود چه برنامه ای متفاوت در این هفته انجام می دهید؟

License:

Your feedback matters to us.

.این درس به من کمک کرد تا این موضوع را بهتر یاد بگیرم

Get support to take action on this Byte