Photo by Aarón Blanco Tejedor on Unsplash Photo by Aarón Blanco Tejedor on Unsplash

فعالیت بدنی تقریباً به هر شکلی می تواند به عنوان یک کاهش دهنده استرس عمل کند. فعال بودن می تواند خلق و خوی شما را تقویت کند و حواس شما را از نگرانی های روزانه دور کند.

کمی ورزش راه طولانی را برای مدیریت استرس برای هر کسی انجام می دهد! کمی برای خودتان وقت بگذارید، ضربان قلبتان را بالا ببرید و ببینید بعد از آن چقدر احساس بهتری دارید.

ارام قدم بزنید

یک راه آسان و ساده برای کاهش احساس استرس، پیاده روی یا دویدن است. این باعث می شود بدن ما احساس خوبی داشته باشد و در نتیجه نگرانی کمتری داشته باشد. هر چه سریعتر و طولانی تر بروید، احساس بهتری خواهید داشت.

Photo by Eneko Uruñuela on Unsplash Photo by Eneko Uruñuela on Unsplash

Quiz

وقتی ورزش می کنید چه اتفاقی می افتد؟

یوگا برای آرامش

یوگا راه دیگری برای کاهش استرس است. این کار با حرکات ساده بدن و تمرکز بر تنفس برای کمک به آرامش و پاکسازی ذهن انجام می شود.

فرصت هایی برای کاهش استرس

آرام سازی پیشرونده عضلانی یکی دیگر از ابزارهای کاهش استرس است. همین حالا امتحانش کن!

تمام عضلات خود از جمله عضلات صورت خود را منقبض کنید. هنگامی که تمام بدن شما متشنج شد، شروع به شل کردن یک قسمت از سر خود به پایین تا انگشتان پا کنید. در نهایت یک نفس عمیق بکشید و روی تنفس تمام آن هوای "تنش" تمرکز کنید.

انجام دهیم

Photo by Jenny Hill on Unsplash Photo by Jenny Hill on Unsplash

هر نوع فعالیت بدنی به کاهش استرس کمک می کند. ممکن است بلافاصله پس از تمرین احساس «احساس خوب» داشته باشید، و با گذشت زمان نیز شاهد بهبود در بهزیستی کلی خود خواهید بود زیرا فعالیت بدنی به بخشی منظم از زندگی شما تبدیل می‌شود.

اگر احساس خستگی می کنید.. بلند شوید، حرکت کنید و قطعاً تفاوت را متوجه خواهید شد!

چرا 15 دقیقه پیاده روی را به برنامه روزانه خود اضافه نکنید؟

License:

Your feedback matters to us.

.این درس به من کمک کرد تا این موضوع را بهتر یاد بگیرم

Get support to take action on this Byte