Slack چیست؟

Slack در اصل مجموعه‌ای از چت‌روم‌های خصوصی یا پیام‌های فوری است.

شما افراد را به انجمن Slack خود دعوت می‌کنید و می‌توانید از سه طریق وب اپلیکیشن، موبایل اپلیکیشن و دسکتاپ اپلیکیشن به Slack دسترسی داشته باشید.

یک چت‌روم عمومی هم وجود دارد اما شما می‌توانید در گروه‌های کوچک دونفره هم با دیگران ارتباط برقرار کرده و یا چت‌روم‌های مختص به خود را برای پروژه‌ها یا عناوین مختلف ایجاد کنید.

Slack دیگر فقط یک چت‌روم معمولی نیست بلکه با وجود ضمیمه‌ها و پلاگین‌هایی که شما را به سرویس‌های دیگر متصل می‌کند،تبدیل به یک ابزار ارتباطی قدرتمند شده است.

دایرکتوری اپلیکیشن‌های Slack پر از ابزارک‌هایی است که می‌تواند تجربه‌ کاربری شما را بسیار پربارتر سازد.

پلاگین‌های مدیریت محصول آن می‌توانند وقتی کار بر روی یک پروژه به اتمام رسید،در چت روم Slack اتمام کار را اعلام کنند.

 

بهتر استفاده کرد؟ Slack چگونه میتوان از

Slack ابزاری خوب برای ارتباط بهتر است و همه میدانیم ایجاد و حفظ ارتباط همیشه یکی از دغدغه‌های بشر بوده و همیشه به دنبال ابزاری بهتر برای این کار بوده است.

امروزه دنیا به گونه‌ای شده که وقتی شما در محل کارتان حاضرید،عده‌ دیگری از همکارانتان در منزل مشغول کار هستند.

ما ابزار‌های مختلفی را برای حفظ ارتباط میان اعضای تیم امتحان کردیم که اولین ابزار AOL Instant Messenger بود.

بعد از آن از Campfire و HipChat استفاده کردیم و الان هم Slack ابزار منتخب ما برای حفظ این ارتباط شده است.

این اپلیکیشن یک ابزار فوق العاده و ضروری و در عین حال رایگان برای تیم هایی است که بخش هایی از کار آن ها به صورت دورکاری انجام می‌شود.

slack آموزش کار با اپلیکیشن

slack مثل یک محور مرکزی عمل می‌‌کند؛ یک فضای سازمان یافته که تمام کارمندان می‌توانند از طریق پیام رسانی فوری و چت زنده با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. با slack می‌توانید تمام روش‌های دیگر مثل ایمیل را کنار بگذارید و حافظه‌ی بهتری از موضوعاتی که مطرح شده، کارهایی که انجام شده و کارهایی که باید انجام شود در اختیار داشته باشید.

با اپلیکیشن slack می‌توانید از طریق گوشی موبایل یا کامپیوتر، هر فایلی را دریافت کنید، ‌به اشتراک بگذارید، ویرایش کنید و به همه چیز دسترسی داشته باشید.

Slack مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در

مرحله 1: به صفحه رسمی Slack دسترسی پیدا کنید.

یکی از اولین کارهایی که باید انجام دهیم این است که برای بارگیری سریع و ایمن برنامه به صفحه وب Slack download بروید.

مرحله 2: یک حساب کاربری ایجاد کنید.

قدم بعدی برای برداشتن این مرحله خواهد بود ایجاد یک حساب کاربری در پلت فرم توسط Slack اگر قبلاً یکی دارید ، فقط باید اطلاعات خود را بدهید و روی "ورود" کلیک کنید:

حالا ، اگر اولین بار است که برنامه را وارد می کنید ، پس امن ترین چیز این است که شما به یک حساب نیاز داریدبه برای انجام این کار ، فقط روی "ایجاد حساب" کلیک کنید و هر یک از کادرهای مشخص شده توسط پلت فرم را تکمیل کنید.

مرحله 3: وارد Slack شوید.

آیا قبلاً حساب ایجاد کرده اید؟ خبر عالی اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد Slack شوید و حلقه های اجتماعی شرکت هایی را که در حال حاضر در آنها کار می کنید جستجو کنید.

به یاد داشته باشید که بدون این ، شما کسی را برای گفتگو نخواهید داشتبه در صورت داشتن حلقه در Slack ، می توانید با مدیر انجمن صحبت کنید. بنابراین دیگر صبر نکنید و پیش بروید و یک حساب کاربری در این بستر ایجاد کنید و راه ارتباط خود را با بقیه همکاران خود در شرکت بهبود بخشید.

چیست؟ Slack نسخه رایگان اپلیکیشن

در نسخه‌ی رایگان اپلیکیشن slack هرکدام از تیم‌ها به 5 گیگابایت حافظه برای آپلود فایل دسترسی دارند. اما در نسخه‌ی پولی، در ازای هر عضو می‌توانید از حافظه 1 ترابایتی بهره‌مند شوید. در صورت نیاز می‌توانید حافظه بیشتری هم خریداری کنید یا اینکه فایل‌های قبلی را پاک کرده و فضای بیشتری ایجاد کنید.

Slack ساحات اصلی اپلیکیشن

Quiz

1. از کدام طریق میتوانیم به اپلیکیشن اسلک دسترسی داشته باشیم؟

انجام دهیم

امروزه دنیا به گونه‌ای شده که وقتی شما در محل کارتان حاضرید،عده‌ دیگری از همکارانتان در منزل مشغول کار هستند.

ما ابزار‌های مختلفی را برای حفظ ارتباط میان اعضای تیم امتحان کردیم Slack ابزار منتخب ما برای حفظ این ارتباط شده است.

این اپلیکیشن یک ابزار فوق العاده و ضروری و در عین حال رایگان برای تیم هایی است که بخش هایی از کار آن ها به صورت دورکاری انجام می‌شود.

اگر تا به حال از آن استفاده نکرده‌اید،توصیه می‌کنیم حتما این کار را بکنید.

License:

Your feedback matters to us.

.این درس به من کمک کرد تا این موضوع را بهتر یاد بگیرم

Get support to take action on this Byte