توسعه تصویر بدن مثبت - و یا احساس مثبت در مورد بدن شما بدون توجه به آنچه در آن به نظر می رسد- کلید سلامت، شادی، پیشرفت، و توانمندسازی است. هنگامی که احساس خودآگاهی می کنید، تمرکز بر روی هر چیز دیگری یا انتخاب های سالم برای خودتان می تواند سخت باشد.

اگر نسبت به بدن یا ظاهرتان احساسات منفی داشته باشید، تنها نیستید.

حدود ۹۰٪ زنان می گویند که از بدن خود ناراضی هستند. اگرچه زنان به ویژه تحت تأثیر تصویر منفی بدن قرار می گیرد، اما مردان نیز نارضایتی بدن را گزارش می کنند.

این بایت 5 مرحله برای تعریف مجدد تصویر بدن، همراه با یک برنامه بازی عملی برای هر مرحله ارائه میدهد.

Byte Author Uploaded Image

به رسمیت شناختن

از پیام های زیادی که به سمت شما هدایت می شود آگاه باشید که بر زیبایی و ظاهر فیزیکی تمرکز می کنند. تشخیص دهید که چگونه بسیاری از افکار و اقدامات خود را حول محور تصویر بدن می چرخد.

Byte Author Uploaded Image

استانداردهای زیبایی فیزیکی که ما می بینیم در رسانه ها نشان داده می شود همیشه دور از دسترس است. ما اغلب یک نسخه از "زیبایی" را می بینیم: پوست بلند، جوان، نازک، سفید اما برنزه (یا پوست سبک برای افراد)رنگ و پوست است که لکه دار / چین و چروک / بدون منفذ. این پیام را می فرستد که ارزش ما در ظاهر فیزیکی ما بیش از هر چیز دیگری است. اما در اینجاحقیقت: بازتاب شما ارزش شما را تعریف نمی کند!

برنامه عملی

يک استراحتي بکنید. رفتن به یک استراحت رسانه ای می تواند به شما کمک کند تا تمام پیام های مبتنی بر ظاهر هدایت شده به شما را تشخیص دهید. نگاهی به یک روز، یک هفته، و یا حتی یک ماه برای جلوگیری از رسانه ها تا آنجا که شما احتمالا می توانید. بدون این جریان از تصاویر ایده آل, شما حساس تر به کسانی که غیر واقعی و یا که باعث اضطراب بدن. پس از آن شما می توانید لغو اشتراک، بر خلاف، دنبال نشده، خاموش، و به نوبه خود از رسانه هایی که تحریف ایده های خود را در مورد تصویر بدن و ارزش.

سوال

تمرکز بر بهبود ظاهر خود به تصویر بدنی مثبت تری منجر می شود.

منعکس

تاثیری را که آرمان های تصویر بدن غیرواقعی بر زندگی شما داشته اند در نظر بگیرید.

فرهنگ رسانه محور ما به شدت متکی به عینیت- یا ارائه افراد به عنوان اعضای بدن به جای ناقص بودن تمام انسان ها است. این باعث می شود که ما به طور مداوم بدن ما را برای آنچه که آنها را به دیگران شبیه نظارت. این دشغال با آنچه به نظر می رسد، (حتی زمانی که همه ما تنها هستیم) منجر به احساس ارزش خود پایین می شود.در افراطی, این می تواند منجر به غذا خوردن بی نظم, انصراف از فعالیت های اجتماعی, خود آزاری, و خطرناک و گران قیمت جراحی زیبایی.

Byte Author Uploaded Image

برنامه عملی

نگاهی به عادات زیبایی خود که پول ، زمان و انرژی خود را صرف آن می‌کنید بیاندازید. در مورد اینکه آیا هر یک از آن زمان، تلاش، و یا پول می تواند بهتر صرف فعالیت دیگری شود، تامل کنید. در نظر بگیرید که افکار خود را به عنوان شما در مورد زندگی منظم خود را بروید. آیا شما تصور آنچه شما شبیه در حالی که تلاش برای ورزش و یا مغازه مواد غذایی و یا سوار اتوبوس؟ تامل در این واقعیت است که شما قادر به بسیار بیشتر از به دنبال خوب است.

اگر فکر کردن به ظاهر خود اینقدر انرژی ذهنی شما را به خود نمی گرفت، زندگی شما چگونه متفاوت بود؟

دوباره

ایده خود را از یک تصویر بدن سالم برای خودتان به شیوه های توانمند تر دوباره تعریف کنید.

Byte Author Uploaded Image

یکی از راه های قدرتمند برای کاهش خودآگاهی و عشق بدن خود را بیشتر از طریق قدرت فیزیکی خود را است. بدن شما ابزاری است که باید برای خیر در جهان مورد استفاده قرار گیرد و نه یک ornament بصری فقط توسط دیگران مورد تحسین قرار گیرد. شما این قدرت را دارید که تصمیم بگیرید بدن سالم چه شکلی است. اگر تعریف فعلی شما برای شما کار نمی کند، آن را تغییر دهید! ارزش بدن خود را برای آنچه در آن می تواند انجام دهد به جای آنچه در آن به نظر می رسد.

طرح بازی

از اهدافی که ظاهر یا مبتنی بر اعداد مانند اندازه گیری وزن هستند بگذرید و در عوض یک هدف تناسب اندام تعیین کنید. پایه اهداف خود را در مورد چگونه شما احساس می کنید و آنچه بدن شما می تواند انجام دهد، به جای فقط آنچه در آن به نظر می رسد.

اجرا، شنا، دوچرخه، و یا راه رفتن سریع تر / طولانی تر از همیشه قبل از. انجام تعداد خاصی از نشستن یو پی سی ، کلاس های تناسب اندام جدید ، وزنه برداری رژیم -- هر آنچه شما می توانید و لذت بردن از انجام به طور مداوم. کار به سمت هدف خود را با یک دوست و تجربه عجله آدرنالین با هم به عنوان سلامت خود را در روند بهبود می یابد!

سوال

کدام یک از اهداف زیر به بهبود تصویر بدن شما کمک می کند؟

مقاومت

مبارزه با پیام های مضر است که آسیب تصویر بدن شما. به جای آن از کلمات مثبت استفاده کنید.

ما این قدرت را داریم که در برابر استانداردهای غیرممکن تصویر بدن و توانایی تعریف یک تصویر بدن مثبت با شرایط خودمان مبارزه کنیم. ایده های مضر را رد کنید و پیام هایی را جایگزین آنها کنید که دیگران و خودتان را توانمند می کند. این یک فرایند مداوم است که شما می توانید هر روز تمرین کنید.

Byte Author Uploaded Image

برنامه عملی

صحبت کردن در محافل خود را از نفوذ در مورد پیام های مضر است که تحریف ایده های ما در مورد تصویر بدن. مقاومت در برابر ساخت نظرات مبتنی بر ظاهر در مورد غریبه ها، افراد مشهور، اعضای خانواده، و حتی خودتان.

I

سوال

تعریف و تمجید از دیگران در مورد کاهش وزنشان راهی عالی برای ارتقای تصویر مثبت بدن در دیگران است.

موفقیت با مقاومت

در پاسخ به احساسات ناخوشایند تصویر بدن انعطاف پذیری ایجاد کنید.

Byte Author Uploaded Image

مقاومت توانایی گزاف گویی از چالش ها در زندگی شما و تبدیل شدن به قوی تر است. اعمال این ایده به اشکالات تصویر بدن مانند نظر مضر در مورد ظاهر خود را، کاهش وزن / افزایش، یک مسئله سلامت و یا آسیب، و غیره.شما همیشه یک انتخاب در چگونه شما به یک شکست پاسخ، پس چرا در راه است که شما احساس بهتری در مورد خودتان پاسخ نمیدهید?

برنامه عملی

قدرت اجتماعی: سکوت پیرامون تصویر منفی بدن را بشکنید. با دیگران برای ترویج مثبت‌گرایی متحد شوید. آسیب پذیر باشید و درد خود را به اشتراک بگذارید تا ارتباطاتی ایجاد کنید که به شما و فرد دیگری قدرت می دهد.

قدرت ذهنی: از نظر انتقادی راه های آرمان های فرهنگی و پیام های رسانه ای را در نظر بگیرید که چگونه زیبایی و ارزش خودمان را می بینیم. آگاهی از این پیام های منفی تنها راه مقاومت فعالانه در برابر آنها است.

قدرت معنوی: دسترسی به این توسط مراقبه, نماز, تنهایی, یوگا, و غیره, به شیر به حقیقت است که زندگی خود را تا به معنی و هدف فراتر از زندگی به عنوان یک دکوراسیون برای جهان.

  • قدرت فیزیکی: با استفاده از بدن خود به عنوان ابزاری برای خوب و نه یک نوازش که مورد تحسین قرار گیرد، حس کنترل و ارزش خود را قدرتمندتر به دست آورید.

انجام دهیم

بیایید مسیر خود را به تصویر بدن مثبت روکش, در هر سرعت شما را انتخاب کنید برای مقابله با این مراحل.

  1. تشخیص بسیاری از پیام های ظاهری است که آسیب رساندن به بدن خود تصویر. تشخیص دهید که چند تا از افکار و اعمالتان حول محور ظاهر می چرخد.

  2. منعکس کننده در چه تاثیر ایده آل زیبایی باریک در زندگی خود را داشته اند و موجودی از زمان، پول و انرژی شما اختصاص به نگرانی های ظاهر.

  3. تعریف مجدد استانداردهای تصویر بدن برای خودتان در راه های توانمند تر با تمرکز آگاهانه بر روی چگونه شما احساس می کنید و آنچه بدن شما می تواند انجام دهد. تعیین تناسب اندام و اهداف فعالیت و پرش از وزن و اهداف ظاهر!

  4. مقاومت در برابر پیام های مضر با دور کردن از هر ایده آل است که باعث اضطراب بدن. صحبت کردن در مورد رسانه های مضر و صحبت کردن با دوستان و خانواده در مورد بیش از تصویر بدن ظاهری خود را.

  5. افزایش با تاب آوری با پاسخ به چالش های تصویر بدن در راه است که ورزش قدرت ذهنی، اجتماعی، معنوی، و فیزیکی خود را، به جای حواس پرتی، پنهان کردن، و یا تعمیر خود را.

مربوط به بدن خود را از داخل -- چگونه آن را احساس می کند و آنچه در آن می تواند انجام دهد -- نه تنها چگونه آن را در خارج ظاهر می شود. هنگامی که شما می توانید بدن خود را به عنوان یک ابزار برای انجام خوب به جای یک زینت به نگاه خوب قدردانی, نظر هیچ دیگری قدرت تعریف و یا از بین بردن تصویر بدن خود را داشته باشد.

کدام یک از این 5 مرحله خواهد بود اولین خود را در سفر خود را به پوزیتیوی بدن؟

Byte Author Uploaded Image

اجازه‌نامه:

نظر دهی

این درس به من کمک کرد تا این موضوع را بهتر یاد بگیرم.

بایت‌های پیشنهاد شده