Flaticon Icon آیا می دانستید که شرکتی که در آن کار می کنید احتمالاً عضو یک انجمن تجاری است؟

بیش از 100000 مورد از این گروه ها تنها در ایالات متحده و بسیاری دیگر در سراسر جهان وجود دارد. عضویت آنها می تواند بسیار خاص باشد، مانند انجمن ملی حیوانات خانگی حرفه ای یا بسیار گسترده مانند انجمن ملی تولیدکنندگان .

بسیاری از انجمن های تجاری تأثیر زیادی بر سیاست های دولت دارند. این تأثیر اغلب می تواند مانع از تصویب سیاست های اقلیمی عادلانه و مبتنی بر علم شود.

چرا شرکت ها به انجمن های تجاری می پیوندند؟

یکی از دلایل مثبت پیوستن شرکت ها به انجمن های تجاری، لابی کردن با هم به عنوان یک صنعت است. هدف این است که در مورد منافع مشترک آنها صحبت کنند و خط مشی عمومی را شکل دهند.

اما دلیل منفی پیوستن شرکت‌ها به این گروه‌ها این است که به آنها اجازه می‌دهد تا دور از چشم عموم بر قوانین تأثیر بگذارند.

از آنجایی که انجمن‌های صنفی اعضا یا منبع کمک‌های خود را فاش نمی‌کنند، شرکت‌ها می‌توانند برای لابی کردن در مورد یک موضوع بدون بررسی عمومی هزینه پرداخت کنند. این بدان معناست که آنها می توانند شهرت عمومی برای حمایت از سیاست های هوادار محیط زیست داشته باشند، در حالی که به طور خصوصی این مواضع را تضعیف می کنند.

دواین از دفتر می گوید.

نمونه اتاق بازرگانی ایالات متحده

اتاق بازرگانی ایالات متحده در سال 1912 تأسیس شد و به عنوان "قدرتمندترین سازمان تجاری در جهان" توصیف شده است. سالانه صدها میلیون دلار برای تأثیرگذاری بر اقدامات دولت هزینه می‌کند.»

این گروه سابقه طولانی در حمایت از منافع سوخت های فسیلی و ممانعت از سیاست های آب و هوایی دارد. اخیراً، آنها به شدت علیه قانون Build Back Better لابی کردند.

دو پانل کمیک توضیح می‌دهند که چگونه شرکت‌های سوخت فسیلی با دلارهای لابی‌گری، طرفداران آب و هوا را 10 به 1 غرق می‌کنند.

سوال

در سال 2015، آیا اتاق ایالات متحده از توافقنامه پاریس، یک معاهده بین المللی در مورد تغییرات آب و هوا حمایت کرد؟

همدستی شرکتی

وقتی شرکت‌های عضوی که از قوانین آب‌وهوایی حمایت می‌کنند، به انجمن‌های تجاری خود اجازه می‌دهند تا علیه این سیاست‌ها - به نام خودشان - لابی کنند، آنها باهم همدست هستند. پولی که برای حق عضویت خرج می کنند این مانع را میسر می کند و باید پاسخگو باشند.

سطح سنج با برچسب

انجام دهیم

Flaticon Icon

در اینجا چند راه وجود دارد که می توانید صدای خود را در مورد این موضوع بالا ببرید:

اجازه‌نامه:

نظر دهی

این درس به من کمک کرد تا این موضوع را بهتر یاد بگیرم.

بایت‌های پیشنهاد شده