اگر شما در یک سرور Discord هستید مطمئن هستم که می دانید مدیریت جامعه ای از افراد و مشغول نگه داشتن آنها چقدر سخت است. له همین خاطر ربات Discord برای سرور شما وجود دارد.

Mee6 ربات

می ۶ بهترین ربات برای Discord است. این می تواند به شما در تنظیم قوانین و خط مشی های سرور مانند استفاده از زبان هرزنامه و فیلتر کردن لینک خارجی کمک کند. همچنین می تواند از آن برای تعاملات خودکار با کاربران مختلف در سرور خود به علاوه موارد دیگر استفاده کنید.

ربات می ۶ را دانلود کنید!

Helper.gg

یاور gg به شما امكان مي دهد تا سيستم فروش بليط براي پاسخگویی به سوالات کاربران استفاده کنید این ابزار مناسب به تیم های خدمات مشتری برای سازماندهی سوالات و مشکلات کاربر است بسیاری از توابع بلیط از جمله باز کردن پاسخ دادن سازماندهی و موارد دیگر وجود دارد.

دریافت کنید.

آپولو

آپولو یک روبات مدریت رویداد است که به شما کمک می کند تا رویداد های مختلف برای کاربران خود برنامه ریزی کنید. افرارد موجود در سرور شما می توانند تصمیم بگیرند که هر رویدادی را بپزیرند انکار یا سوال کنند علاوه بر این آپولو پیام سوال های خصوصی خودکار برای یادآوری شرکت کننده گان دارد و همچنین می تواند رویداد های تکراری را تنظیم کند.

آپولو را دریافت کنید.

اکتاو

اکتاو یک ربات موسیقی محبوب برای Discord است هر کسی می تواند از آن برای پخش آهنگ موجود در هر یک از سرویس های محبوب پخش موسیقی استفاده کنید می توانید از آن برای پخش موسیقی برای کانال های صوتی مختلف ایجاد لست پخش و آهنگ های صف برای گوش دادن به دوستان خود استفاده کنید.

اکتاو را دریافت کنید.

دنک میمر

ربات دنک میمر جامعه شما را با یک سیستم ارزی گرافیکی منحصر به فردی سرگرم می کند این یک روش عالی برای بهبود حفظ کاربر در سرور Discord شما است.

برای دریافت اینجا رو کلیک کنید.

انجام دهیم

استفاده از ربات ها برای کمک به شما در رشد جامعه Discord ضروری است! هر بار با یک ربات شروع کنید و همه پنج مورد را یکجا انجام ندهید ما به شما توصیه می کنیم که کار خود با ربات می ۶ را آغاز کنید.

موفق باشید!

Mel B Good Luck GIF by America's Got Talent

اجازه‌نامه:

نظر دهی

این درس به من کمک کرد تا این موضوع را بهتر یاد بگیرم.

بایت‌های پیشنهاد شده