از زمانی که کتابخانه میکرودرس Rumie بایت پس از شروع همه‌گیری راه‌اندازی شد، ما به بیش از 1 میلیون یادگیرنده رسیده‌ایم.

A huge crowd of people jumping up and down درست است !  تنها در دو سال کوتاه، بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان به رومی آمده اند تا مهارت های جدیدی را برای کمک به بهبود زندگی خود بیاموزند... اما این تازه آغاز راه است، روز به روز افراد بیشتری از رومی برای بهبود شخصی و حرفه ای خود استفاده می کنند.  زندگی می کند .  ما اهدافمان را حتی بالاتر از این هم قرار داده ایم: می خواهیم این رقم را تا سال 2022 دو برابر کنیم و به 2 میلیون نفر برسانیم!

چگونه به اینجا رسیدیم ؟

رومی با یک ایده شروع کرد:

آوردن یادگیری دیجیتال رایگان به جوامع محروم.  جوامعی که بیشترین سود را از انقلاب یادگیری دیجیتال رایگان به صورت آنلاین دارند، جوامعی هستند که کمترین احتمال دسترسی به آن را دارند.  به نظر می رسد این مشکلی است که ارزش حل کردن را دارد.  Tariq Fancy، بنیانگذار و مدیر اجرایی Rumie - چگونه این ایده را به یک ابزار یادگیری معنادار تبدیل کردیم. 

در اینجا جدول زمانی تکامل رومی آمده است:

:

Flaticon Icon 2014

  • ما تبلت‌های مملو از درس را برای بچه‌های مدرسه‌ای در سراسر جهان__ از اردوگاه‌های پناهندگان سوری به روستاهای گواتمالا آوردیم..

Flaticon Icon 2015

  • ما یک پلت فرم یادگیری آنلاین جدید ایجاد کردیم تا به سازمان‌ها در سراسر جهان کمک کنیم تا منابع آموزشی را برای جوامع نیازمند ارائه کنند..

Flaticon Icon 2017

  • ما با سازمان های محلی در افغانستان همکاری کردیم تا زنان و دختران را توانمند کنیم.

Flaticon Icon 2019.

ما از ریزآموزش استقبال کردیم، راهی جدید و جذاب برای به دست آوردن دانش و مهارت های حیاتی در فواصل کوتاه با استفاده از یک دستگاه دیجیتال. 

2020

  • ما کتابخانه ریز درس های بایت خود را راه اندازی کردیم تا به یادگیرندگان در سراسر جهان کمک کنیم که یاد بگیرند.  .مهارت های زندگی ارزشمند 6 دقیقه هر بار.

چگونه بایت به یادگیرندگان رومی کمک می کند؟

  ما یادگیرندگان را در جایی که هستند، در لحظه نیازشان ملاقات می‌کنیم.  بسیاری از جوامع محروم در سراسر جهان هستند که به منابع آموزشی معتبر و به روز دسترسی ندارند.  آنها در مورد اینکه چه زمانی و چگونه اطلاعات می خواهند.  با استفاده از کامپیوتر منتخب امروزی، گوشی هوشمند، زبان آموزان ما مزایای میکرودرس رومی را می شناسند.

مطالعات شخص ثالث نشان می‌دهد که یادگیری خرد 22 درصد نتایج بهتری نسبت به فرمت‌های یادگیری سنتی مانند کتاب‌های درسی طولانی، سخنرانی‌ها، و ارائه‌های اسلاید دارد

تفاوت Rumie با دیگر پلتفرم های یادگیری چیست؟

An infographic that reads:

  بایت ها برای نسل TikTok ساخته شده اند.  آنها شامل میم ها، GIF های متحرک، TikToks، آزمون های کوتاه و سایر عناصر تعاملی هستند که یادگیری را جذاب و در دسترس نگه می دارند.  آن‌ها برای دستگاه‌های تلفن همراه بهینه‌سازی شده‌اند تا مخاطبان ما بتوانند بدون توجه به قابلیت‌های فنی‌شان، در حال حرکت یاد بگیرند.

A graphic showing a mobile phone scrolling through Rumie's website

2000+بایت ما را پوشش می دهد :

مهارت های شغلی و استراتژی های شکار شغل.

  تجارت و امور مالی شخصی.  سلامت روان و رفاه. 

روابط و آگاهی اجتماعی.  تکنیک های یادگیری و نکات مطالعه.

  ارتباطات و سواد دیجیتال.  زبان‌آموزان همچنین می‌توانند به سرور Discord ما بپیوندند،

فضای امنی برای مخاطبان ما برای تعامل و یادگیری از یکدیگ.

مردم در مورد رومی چه می گویند؟

چیزی است که زبان آموزان ما باید بگویند. 📣

   Aaditya، 26، دانشجوی کارشناسی ارشد: با رومی، یاد گرفتم که چگونه رزومه خود را بسازم تا به راحتی قابل ارائه و فروش باشد.  رزومه من بسیار بهبود یافته است و در حال حاضر با من تماس گرفته شده است.

تحمینه، دانش آموز افغان

رومی به من کمک می کند تا نقاط قوت و ضعف خود را از نظر رهبری و مدیریت زمان درک کنم.  چند مهارت جدید و شگفت انگیز یاد گرفته ام که هم در زندگی حرفه ای و هم در زندگی شخصی به من کمک کرده است.

چند جایزه هم برده ایم.

  جایزه بهترین استارت‌آپ اجتماعی شبکه جهانی کارآفرینی برای ارائه آموزش دیجیتال رایگان به کودکان در اقتصادهای در حال توسعه. جایزه چالش تاثیر Google برای دسترسی به بهترین منابع آموزشی برای.  جایزه حل MIT جوانان برای دسترسی به آموزش دیجیتال رایگان برای جوامع محروم در سراسر جهان

چگونه به 2 میلیون دانش آموز برسیم؟

میدان XA از آفتابگردان مخاطبان یادگیری ما به طور تصاعدی در حال افزایش است زیرا ما در حال هدیه دادن هستیم!  جوامع آنچه آنها نیاز دارند جوامع تحت سرویس یافتن بایت‌ها به صورت ارگانیک از طریق رسانه‌های اجتماعی و موتورهای جستجو - بدون تبلیغات ما همچنین با سازمان‌های بیشتر و بیشتری روی زمین مانند LEARN افغانستان و Aurat Raaj برای حمایت از نیازهای جوامع خاص همکاری می‌کنیم.  ثابت می کند که برای کاری که رومی انجام می دهد یک خواسته و نیاز وجود دارد.  اما برای رسیدن به آن به کمک شما نیاز داریم

انجام دهیم

چگونه به 2 میلیون دانش آموز برسیم؟ 

اجازه‌نامه:

نظر دهی

این درس به من کمک کرد تا این موضوع را بهتر یاد بگیرم.

بایت‌های پیشنهاد شده